ارسال سفارشی هدایای شما

ارسال سفارشی هدایای شما

ارسال سفارشی هدایای شما

در بسیاری از مواقع تهیه یک هدیه برای کسی که دوستش داریم برای همه ما سخت و زمان بر است. باید بار سنگین ترافیک را تحمل کرده و به فروشگاهی برویم (که ممکن است ما را به آنچه مطلوب ماست نرساند) و در نهایت آن را بسته بندی نموده و ارسال کنیم.


صنایع دستی کلوت خدمات ویژه ای برای شما در این زمینه در نظر گرفته است: ” طرح ارسال سفارشی هدایای شما”. در این طرح شما به سایت مراجعه کرده محصول مورد نظر خود را انتخاب می کنید. اگر لازم می دانید می توانید با همکاران ما در این زمینه مشورت کنید. واحد خدمات مشتریان ما هدیه شما را اماده کرده، کارت تبریک مورد نظر را برای شما فراهم می نماید و در نهایت پس از تایید شما درسریع ترین زمان ممکنه برای فرد مورد نظرتان، در نهایت احترام، ارسال خواهد کرد. گزارش تحویل هدیه نیز به شما داده خواهد شد.


ما آمادگی ارائه خدمات در این زمینه را از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۹ داریم. جمعه ها نیز به شرط هماهنگی در روز های قبل در قالب این طرح در خدمت شما هستیم.

به دوستان خود صنایع دستی هدیه دهید

ارسال هدایای خاص به دوستان امکانی جدید از خدمات صنایع دستی کلوت

چه چیزی زیباتر و اصیل تر از یک کالای ساخته شده از هنر ایرانی، اصالتی که با اجدادمان در سرزمین مهر عجین شده و از گذشتگانمان به ما رسیده است. در رگ و ریشه همه‏ ی ما ایرانیان عشق به این آثار موج می‏زند فقط کافیست کمی به آن توجه کنیم.
به خوش ذوق بودنتان شکی نیست زیرا شما می‏دانید که صنایع دستی هر کشوری نشان دهنده تاریخ قدمت و اصالت آن سرزمین است. هر کسی دوست دارد تا تکه ‏ای از این هنر را درخانه یا محل کار خود به یادگار داشته باشد. اگر قصد دارید به شخصی خاص هدیه ‏ای از میراث ایرانی تقدیم کنید. کافیست فقط انتخاب کنید تا ما اینکار را برای شما انجام دهیم. با خدمتی به نام ارسال سفارشی هدایای شما.